• ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE W DNIACH 13.04.19. i 15.04.19 W GODZ. 9.00 – 13.00 DO ZOBACZENIA!!!

ŚWIĄTECZNA WIZYTA W MŁODZIEŻOWYM OŚRODKU SOCJOTERAPII

Jak co roku, uczniowie oraz nauczyciele naszej Szkoły włączyli się w akcję zakupu artykułów papierniczych dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie. W dniu 20 grudnia opiekunki Samorządu Uczniowskiego, Małgorzata Modrzejewska  i Katarzyna Kubiak, wraz z delegacją uczniów z klasy 1BA przekazały podarki podczas Jasełek, organizowanych przez wychowanków ośrodka.
W programie uroczystości było przedstawienie, koncert kolęd, podziękowania dla darczyńców oraz degustacja pierniczków, przygotowanych przez wychowanków. Pani dyrektor ośrodka, w imieniu swoim i podopiecznych podziękowała dyrekcji oraz uczniom naszej szkoły, dzięki którym młodzież z ośrodka otrzymała zapas artykułów papierniczych.

Warto pomagać i dzielić się z innymi, nie tylko w czasie świątecznym, ale również na co dzień. Jako opiekunki samorządu cieszymy się, że w naszej społeczności jest tylu uczniów, którzy nie pozostają obojętni na potrzeby drugiej osoby. Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom i nauczycielom, którzy przyłączyli się do zbiórki artykułów papierniczych oraz akcji Aniołek, która również
w grudniu odbyła się w naszej Szkole.

Małgorzata Modrzejewska

Katarzyna Kubiak