Pożegnanie maturzystów 2019 r.

W piątkowe południe 26 kwietnia 2019 r. maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie spotkali się na wspólnej uroczystości zakończenia roku szkolnego, a tym samym zakończenia kolejnego etapu na ścieżce edukacyjno-zawodowej.

Uroczystość przepełniona wspomnieniami, refleksją, ale także nadziejami i planami na przyszłość była sposobnością do uhonorowania uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce i działalności na rzecz społeczności szkolnej.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klas młodzieżowych:

Marcin Bereźnicki, kl. 4 Ti,

Bartosz Bugajak, kl. 4 Ti,

Adrian Cieślewicz, kl. 4 Tam,

Dawid Czekalski, kl. 4 Tkl,’

Kamil Cyprysiak, kl. 4 Tam,

Damian Ćwikliński, kl. 4 Tam,

Daniel Dziakowski, kl. 4 Tam,

Daniel Gąszczyk, kl. 4 Ti,

Paulina Giżycka, kl. 4 Tkl,

Jakub Habicht, kl. 4 Tkl,

Olgierd Kantak, kl. 4 Tkl,

Artur Miczyński, kl. 4 Ti,

Waldemar Ogórkiewicz, kl. 4 Ti.

Zuzanna Pieczyńska, kl. 4 Tkl,

Damian Tomaszewski, kl. 4ti.

Słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych także osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

Najlepsi okazali się:

Jakub Adamski, kl. 3 LDA,

Jarosław Fromm, kl. 3 LDA,

Jakub Nowak, kl. 3 LDB,

Bartosz Piotrzkwski, kl. 3 LDB,

Daria Szymaniak, kl. 3 LDA.

Specjalna nagrodę dla ucznia Zespołu, który zdobył najwyższą średnią z ocen, przygotowała Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie. Damianowi Ćwiklińskiemu, którego średnia ocen na świadectwie ukończenia technikum wyniosła 5,70 upominek wręczył założyciel i wieloletni Rektor PWSZ prof. dr hab. Józef Garbarczyk. Dyrektor Zespołu pani Maria Magdalena Nowak wręczyła nagrodę Jakubowi Habichtowi, który w ostatnim roku nauki osiągnął 100% frekwencji, za godne reprezentowanie Szkoły podczas konkursów szkolnych oraz powiatowych, włączanie się w organizację uroczystości szkolnych. Od paru lat Jakub wcielał się w rolę Józefa Piłsudskiego, angażując się m.in. w organizację miejskich obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wszystkim Absolwentom gratulujemy

i życzymy powodzenia na egzaminach zarówno maturalnych jak i zawodowych!